Shimano

Shimano - японська компанія, один з найбільших в світі виробників устаткування для велосипедів, заснована в лютому 1921 року.

Компанія є основним постачальником устаткування (гальмівних систем, манеток, перемикачів, зірок і ін.) Для гірських велосипедів. Також позиції компанії сильні і на ринку обладнання для шосейних велосипедів. Окремим видом обладнання є система електронного перемикання передач Di2, яка в 2015 році використовується 13 командами Світового туру UCI.

Гігант велосипедної індустрії починає освоювати новий сегмент ринку. Слідом за Garmin, Shimano випустила екшнкамеру з рядом унікальних можливостей.

Новинка під маркуванням Shimano CM -1000 синхронізується через Wi-Fi зі смартфоном або планшетом для попереднього перегляду знімків і відео. Вона також автоматично вирівнює горизонт незалежно від орієнтації самої камери.

Але найвидатнішою функцією, а точніше властивістю, камери є водонепроникність до 10 метрів без будь-яких додаткових боксів.
При їзді на велосипеді камера може синхронізувати всі датчики за протоколом ANT +, і виводити їх на екран при перегляді відео.
Shimano CM -1000 Важить 82 грами з акумулятором і кришкою об'єктива. На корпусі є всього дві кнопки - старт / стоп і вибір режиму.
16 мегапіксельний сенсор знімає відео в 1080p і має світлочутливість F / 2 - це майже вдвічі більше, ніж у GoPro Hero 3.
У комплекті з камерою постачається програмне забезпечення під PC / Mac для редагування відео, а для телефонів - додатки на IOS / Android, в яких можна змінювати налаштування камери, дивитися превью або використовувати як ДУ.