Телефоны компании

Як вибрати мотоблок?

Як вибрати мотоблок?

Мотоблок - це універсальний пристрій для підсобного і невеликого фермерського господарства, що дозволяє механізувати більшість робіт на землі. Мотоблок може виконувати найрізноманітніші функції в залежності від того, яке додаткове обладнання на нього встановити: оранка, культивування, підгортання, боронування, нарізка борозен, викопування коренеплодів, підмітання, транспортування вантажів, сінокосарка, газонокосарка, снігоприбирач, стоунбур’єр, газонна сівалка.

Якщо вам потрібно просто рихлити землю, то можна обійтися і звичайним культиватором.

На що орієнтуватися при виборі мотоблока:
1) Потужність двигуна
Вибирати залежності від типу грунту: чим важчий грунт, тим потужніший буде потрібен мотоблок.
2) В залежності від потужності варіюється ширина захвату і вага мотоблока

3) Комплектація.
Залежно від того, яке обладнання входить в базову комплектацію мотоблока, може сильно відрізнятися його ціна. Тому при порівнянні слід звертати увагу і на цей фактор.

4) Гарантія та сервісне обслуговування.
Слід звертати увагу на те, де розташований найближчий сервісний центр, наскільки просто знайти деталі для конкретного мотоблока і т.п.

5) Характер робіт, які передбачається здійснювати за допомогою мотоблока.
Для важких сільськогосподарських робіт (наприклад, оранка) буде потрібен важкий і потужний агрегат. При чому слід дотримуватися правила - чим більш тривалими плануються важкі роботи, тим потужнішим і важким повинен бути мотоблок.

Існує наступна класифікація мотоблоків:

 Надлегкі
Важить такий мотоблок до 20 кг, потужність двигуна до 3 к.с і шириною захвату до 30-40 см. Такі мотоблоки підійдуть для невеликих ділянок, площею до 20 соток. Заглиблюються в грунт до 8 см. Їх можна використовувати для розпушування. Оснащений двигуном, що працює на маслі і бензині (так званий двотактний двигун), або двигуном, що працює на чистому бензині (чотиритактний двигун). В силу своєї компактності надлегкий мотоблок зручний в транспортуванні.

 Легкі мотоблоки
Їх вага до 40 кг, потужність двигуна від 2,5 до 4,5 к.с. Заглиблюються на 15-18 см в грунт. Ширина захвату до 80 см. Особливістю є те, що такі мотоблоки можна використовувати тільки для обробки м'якої землі, для важких грунтів такий мотоблок буде занадто легким. Легкі мотоблоки рекомендується використовувати для ділянок площею до 60 соток.

 Середні мотоблоки
Вага до 60 кг. Потужність двигуна до 6 к.с. Ширина захвату до 90 см. Глибина обробки грунту до 28 см. Середні мотоблоки можуть бути обладнані як передньою, так і задньою передачею, що зручно для обробки невеликих і складних ділянок. Такі мотоблоки можуть бути використані для підгортання і оранки. У комплексі мають невеликий плуг. Рекомендуються для ділянок площею до 1 га.

Важкі мотоблоки

Вага понад 60 кг. Потужність двигуна понад 6 к.с. Ширина захвату 100 см. Рекомендується використовувати на площах до 4 га. Функціонал такого мотоблока істотно ширший,ніж у  мотоблоків попередніх класів. Важкі мотоблоки мають коробку передач, яка в сукупності з чотиритактним двигуном дає можливість буксирувати до 300 кг і приєднувати просапний культиватор і оборотний плуг. Для вирішення подібних завдань, зазвичай, такі мотоблоки оснащуються навісним обладнанням. Як правило, такі мотоблоки оснащені також валом відбору потужності, що дозволяє використовувати активне навісне обладнання - культиватори, газонокосарки, сінокосарки, снігоприбиральні деки, стоунбур’єри і інші аналогічні фрези і скарифікатори для підготовки грунту під газони, збиральні щітки для літа та зими, газонні сівалки і так далі.

 

Принципово розрізняють мотоблоки, оснащені валом відбору потужності і без. Вал відбору потужності в рази піднімає універсальність агрегату, збільшуючи спектр його застосування і, звичайно ж, вартість. Для деяких моделей мотоблоків передбачені причіпні візки. В цьому випадку мотоблок легко може стати мінітранспортером.
Зверніть увагу, що таку модифікацію дозволяють проводити не всі мотоблоки, тому що вона вимагає наявності в коробці перемикання передач досить високого передавального співвідношення. Хорошим підтвердженням того, що мотоблок буде нормально експлуатуватися з візком є те, що виробник мотоблока виробляє серед іншого додаткового обладнання для цієї моделі мотоблока і візки.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create