Міні-трактори ДТЗ - маленький розмір з дорослими можливостями

Важко уявити сільськогосподарську діяльність без необхідного обладнання, техніки, які допомагають максимально оптимізувати всю роботу. Вітчизняні виробники пропонують широкий вибір сільськогосподарської техніки, в тому числі і недорогі, але багатофункціональні міні-трактори.

Міні-трактор ДТЗ якраз і орієнтований на малі фермерські господарства. Вже протягом п'яти років Дніпропетровський тракторний завод спільно з китайськими колегами випускає трактори різних моделей (від невеликих моноприводних до професійних).

Отже, міні-трактор ДТЗ - особливості та переваги

Незаперечною перевагою, безумовно, можна назвати його невелику вартість. Це один з тих нечастих випадків, коли низька ціна не свідчить про недостатньо високу якість продукції. Особливо актуальні міні-трактори ДТЗ в тому випадку, якщо фермерське господарство невелике (від 3 до 10 га), тільки встає на ноги і купувати велику с/г техніку поки недоцільно і нерентабельно.

Незважаючи на те, що вік міні-тракторів ДТЗ, а також термін їх використання відносно невеликі, за наявними відгуками можна все-таки констатувати той факт, що вони цілком надійні і комфортні. Умовно до міні-тракторів можна віднести всі ті, потужність яких не перевищує 40 к. с. Завдяки тому, що вони оснащені гідравлічним входом і виходом, до них не складе труднощів підібрати найрізноманітніше навісне обладнання, що дозволить використовувати трактор для самих різних видів робіт: як навантажувача, сівалки, граблів, плуга, газонокосарки і багато чого іншого.

За функціональними можливостями він практично не поступається великій техніці, але в той же час досить компактний, маневрений і зручний в управлінні. Міні-трактор з легкістю зможе виконувати свої функції там, де великим агрегатом навіть не розвернутися. Також до переваг можна віднести різноманіття модельного ряду (з закритими і відкритими кабінами, з заднім і повним приводом, наявність додаткових опцій), сучасний дизайн і економічна витрата палива.

Підводячи підсумок всьому вищесказаному, можна зробити висновок, що купити міні-трактор ДТЗ в інтернет-магазині Torgbaza - це значить придбати незамінного, безвідмовного помічника для роботи в городі або в саду. Перед покупкою
необхідно ретельно вивчити всі технічні характеристики і конструктивні особливості кожної моделі. Остерігайтеся саморобної сільгосптехніки, оскільки вона може бути ненадійна, а в деяких випадках навіть небезпечна у використанні. Рекомендуємо довіряти перевіреним виробникам, які на свою продукцію завжди надають гарантію.