Телефоны компании

Рубрики

Фільтри

Причіпи (8)

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Для перевезення вантажів різної ваги досить часто використовують причіпи, які кріпляться до легкових автомобілів. Найпоширенішим є одновісний причіп - це колісний транспортний засіб, призначений для перевезення невеликих і важких вантажів. Конструкція таких причепів відносно нескладна. Вона складається з рами, дишла, кузова та підвіски. Крім того такі причепи мають підвіску двох видів - ресорну та торсіонну.
Продажем прицепрів займається компанія "Торгбаза". У даній рубриці представлені універсальні причепи. Їх можна застосовувати практично з будь-яким автомобілем, якщо його (причепа) дозволена максимальна маса не перевищує масу спорядженого автомобіля, що відноситься до категорії "В". При виготовленні причепа ми використовуємо порошкове фарбування - метод отримання полімерних покриттів з високими захисними і декоративними властивостями. Завдяки чому збільшується надійність та зносостійкість даного обладнання.
Щоб замовити причіп, скористайтесь кошиком або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Ми швидко опрацюємо ваше замовлення та здійснимо оперативну доставку у будь-яку точку України. Будемо раді співпрацювати з вами!
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create