Телефоны компании

Коса роторна Wirax (1.65 )

Код товару: M4333241

Коса роторна Wirax (1.65 )

Код товару: M4333241
25650 грн
В наявності
Загальна вартість 25650 грн
  • Способи оплати: Готівкою, Безготівковий, Наложений платіж Нова пошта
  • Способи доставки: Самовивіз, Інтайм, Нова Пошта
  • Умови повернення та обміну

Коса роторна Wirax (1.65 )

Косарка роторна Z-169 1.65 m Wirax

Виробництво - Польща.

Ротаційна косарка Z169 призначена для скошування низькостеблевої зеленої маси на лугопасовищних угіддях, а також на НЕ кам'янистих оброблюваних полях з рівнинним і хвилястим рельєфом місцевості з ухилом (вздовж і впоперёк укосу) макс. 12 градусів

Косарка є основною машиною для виробництва сіна і силосу.

Косарка Z169 з робочою шириною 1650 мм (1,65 м) може використовуватися з сільськогосподарським трактором середньої потужності (класи від 9 кН і вище). Всебічно перевірена конструкція і правильний добір матеріалів гарантує високу надійність і міцність виробу.

Технічна характеристика:

Виробник: Польща.
Робоча ширина: 1,65 м
Висота зрізу: 32 і 42 мм
Кількість ножових барабанів: 2 шт.
Кількість ножів: 6 (2х3) шт.
Мінімальна споживана потужність: 20 кВт
Швидкість обертання барабанів: 2025 об./хв.
Швидкість скошування: 88,0 м/с
Робоча швидкість:
- при мінімальній потребі на потужність: до 10 км/год.
- максимальна: до 15 км/год.
Транспортна швидкість: до 20 км / год
Число обертів ВВП трактора: 540 об./хв.
Габаритні розміри в робочому положенні: 1,21х3,16х1,1
Маса (без шарнірного валу): 350 кг

ПЕРЕВАГИ косарки роторної WIRAX 1,65 М

1. Висока продуктивність
За рахунок обертових роторів (дисків) з встановленими на них ножами здійснюється скошування трави, злаків, а також тонкого чагарнику. Така коса Wirax має ширину захвату 165 см, завдяки чому дозволяє обробляти великі території. Даний агрегат оптимально підходить не тільки до мінітракторів, а й пристосований для великих тракторів. При його використанні «нога» агрегату довжиною 135 см забезпечує необхідну відстань від заднього колеса техніки до ротора, а, отже, трактор колесами не мне траву і не ускладнює скошування. Така косарка за рахунок високої робочої швидкості в 12 км/год. має підвищену продуктивність - до 0,75 га за 1 годину роботи.
2. Велика потужність
Оптимальна потужність і надійна конструкція дозволяють даній косарці викошувати не тільки м'яку траву, а й жорсткі сорти і навіть невеликі чагарники. Активні вузли косарки приводяться в рух від вома трактора через кардан (не йде в комплекті). Рекомендована швидкість обертання валу відбору потужності трактора для роботи з даними агрегатом - 540 оборотів в хвилину. Маса його становить 310 кг, тому мінімальна потужність техніки, до якої агрегатується таке навісне обладнання, повинна бути від 24 л.с. Косарка роторна Wirax розрахована на стандартне трьохточкове кріплення.
3. Мінімальна висота зрізу
Висота зрізу косарок Wirax встановлюється на заводі виробника і вона дорівнює 5,8 см. Але завдяки плаваючим дискам можна регулювати висоту скошування і зменшувати її до 3,2 см. Також перевагою даного агрегату є те, що він може косити на нерівній місцевості, зокрема , на узбіччях доріг і на схилах під кутом до 20°. Крім того, при регулярній роботі з ним на ділянці розгладжуються будь-які нерівності і купини.
4. Стійкість до пошкоджень
При роботі з косаркою є можливість випадкових наїздів на перешкоди, і, щоб уникнути поломок, агрегат оснащується демпфірованим пристроєм, який спрацьовує за рахунок поворотної пружини, і робочий вузол косарки може відхилитися назад під кутом до 20° і обійти перешкоду.
5. Укладання трави у валки
Трава, скошена таким агрегатом, відразу укладається в валки (рівні рядки), які в подальшому легше сушити і прибирати.
6. Безпека при роботі
Щоб уникнути пошкоджень і травмувань дрібними каменями і предметами, які можуть вилетіти з-під ножів, забезпечуе безпеку людей і транспорту, що знаходяться поблизу, (в комплект не входить) спеціальний брезентовий тент. Він накриває барабани ріжучого механізму і утримує вилітаючі з-під дисків предмети.
7. Зручність зберігання і транспортування
Роторна косарка Wirax має два положення - робоче і транспортувальне. При транспортуванні займає мінімум місця і поміщається в автопричіп. Досягається це за рахунок двоплечової осі на рамі, що служить для легкого перекладу коси з одного положення в інше.

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create