Телефоны компании

Новина - Оприскувач акумуляторний "LIDER"

Новина - Оприскувач акумуляторний "LIDER"

І знову новинка від магазину "TORGBAZA".

Асортимент нашого магазина розширюється і поповнюється новим акумуляторним оприскувачем під торговою моркою LIDER. Багато людей які мають присадибні ділянки, дачні ділянки та городи вже стикалися з таким видом оприскуквачів. А для тих хто хоче купити собі таку річ, проведем невеличкий екскурс-семінар, якщо його так можна назвати.

Для боротьби з різного виду шкідниками і хворобами рослин люди застосовують отруто-хімікати. А прилад, завдяки якому ці речовини наносяться на рослини,називається - оприскувачем. Самий примітивний вид оприскувача це - віник. Так, так, хто робив цю роботу той знає про що ведеться мова. Більш вдосконаленим видом оприскувача є ручний. Це той оприскуваяч де зайняті обидві руки людини. В одній руці людина тримає вудочку оприскувача, а другою постійно помпує ручною помпою, ну так щоб небуло нудно... Після ручного оприскувача іде бензооприскувач. Що сказати, річ хороша, потужна, ним можна обробити більші площі, ніж ручним за багато коротший проміжок часу. Недолік цього виду оприскувачів вища ціна і те що людина мусить вміти обходитись з бензоінструментом,тобто якщо Ваша дружина хоче покропити сад, але при цьому не вміє завести бензиновий двигун,то може статись так, що маючи бензооприскувач вдома ваша дружина буде кропити сад віником. І нарешті, третій вид оприскувачів - це акумуляторні. Так, вони зроблені щоб замінити ручні примітивні, і спростити роботу по відношенню до бензооприскувачів. Річ дуже проста та зручна. Оприскувач складається з бачка - 16 л, вудочки, акумуляторної батареї, електропомпи, зарядного пристрою. Зручність полягає в тому, що оприскувач працює без звуку, не потребує навичків роботи з бензодвигунами. Данний вид оприскувача набагато продуктивніший за ручний і не поступається бензиновому. Тобто працюючи таким оприскувачем ви набагато скорочуєте час безпосереднього контакту з хімічними речовинами і екомномите хімічний розчин,так як оприскувач дуже гарно розпилює хімікати.

Серед багатьох різновидів оприскувачів, оприскувач LIDER займає одне з перших місць.  Простота в виконанні, надійна , якісна пластмаса, хороший аккумулятор, комплектація декільками різновидами форсунок, реальна ринкова ціна - це ті чинники які привертають увагу пересічного покупця.

Хороших врожаїв!

 

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create