Телефоны компании

Наша компанія відкрила веломайстерню в м. Кременец. Раді будемо Вас бачити!

Наша компанія відкрила веломайстерню в м. Кременец. Раді будемо Вас бачити!

Раді повідомити мешканців м. Кременець про відкриття веломайстерні у Вашому місті. Тепер Вам не потрібно розбиратись у поломках велосипедів самостійно. Професіонали своєх справи, які працюють у нашій майстерні раді будуть допомогти відремонтувати поломку або з надати консультацію.

У нашій майстерні обслуговуються: велосипед Avanti, Remmy, Virage та багато інших.

Окрім професійного ремонту Ви також можете придбати у майстерні велосипеди від провідних світових компаній: VIRAGE.,REMMY,FORMULA,DISKAVERI,BENETTI,INTENZO,SPELLI. Велосипеди - це завжди актуальний та популярний засіб пересування. Є моделі і для міст, і для сіл, і загалом для будь-якої місцевості та для різних вікових категорій: дитячі, підліткові та дорослі. Завдяки велосипедам Ви не забруднюєте навколишнє середовище і покращуєте своє здоров'я!Ми реалізуємо тільки якісну,перевірену часом техніку.

Головною метою діяльності нашого підприємства є максимально повне задоволення потреб споживачів, що нам успішно вдається вже більше 15 років. Ми працюємо на засадах довгострокової співпраці, тому пропонуємо найвигідніші умови для обох сторін.

Звертайтеся, завжди раді приємній та взаємовигідній співпраці!

 

 

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create