Кошик
33 відгуків
Отримай знижку або подарунок за відгук!Купити!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день.

TorgBaza
+380 (68) 553-71-08
+380 (98) 635-57-31

Електротранспорт

Ще пару років тому,багато хто з нас про транспорт на батарейках і не думав.Фантастика,одним словом.Хтось на тему електро транспорту дивився скептично,дехто взагалі не брав до уваги,ну а дехто вивчав,прицінявся і рішався на покупку.І на сьогодні ми маємо наступну статистику,по темпах зростання продажів авттранспорта-лідирують автомобілі з електродвигунами.Людей приваблює єкономічність,екологічність,безшумність,зручність,швидкість.

  Мото-тематика в сегменті електро мотоциклів та електро скутерів не пасе задніх.Щороку на ринку появляються все нові і нові моделі,більш вдосконалені,більш швидкісні і як не дивно ще біль економні.

Раді презентуватидля нашим покупцім різні виді електротранспорта;скутера,самокати,велосипеди та інше.

 Цікавтесь,вивчайте нову дуже цікаву тему і робіть замовлення .

1 2

Ще пару років тому, багато хто з нас про транспорт на батарейках і не думав. Фантастика, одним словом. Хтось на тему електро транспорта дивився скептично, дехто взагалі не брав до уваги, ну а дехто вивчав, прицінявся і налаштовувався на покупку. І на сьогодні ми маємо статистику наступну, по темпах росту продажів авторанспорту - лідирують автомобілі з електродвигунами. Людей приваблює економічність, екологічність, безшумність, зручність та швидкість.

Мото-тематика в сегменті електро мотоциклів та електро скутерів не пасе задніх. Щороку на ринку зявляються все нові і нові моделі, більш вдосконалені, більш швидкісні, і як не дивно, ще більш економні.

Раді презентувати для наших покупців різні виді електротранспорта; скутери, самокати, велосипеди та інше.

Цікавтесь, вивчайте нову, дуже цікаву, тему і робіть замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner